Вистави

 • КАЗАНОВА

  Венеціанський карнавал за творами

  Марини Цвєтаєвої та Джакомо Казанови


  для дорослих

  Режисер-постановник – Заслужена артистка АРК О. Дмітрієва
  Художник-постановник – Н. Денисова
  Композитор – Філіп Ґласс
  Пластика – Інна Фалькова
  Вокал – Наталія Руденко

   

  КАЗАНОВА

  Улюбленець жінок, пристрасний шанувальник, вмілий коханець, чоловік-свято, який закрутив швидкоплинними пригодами голову сотням жінок. Його ім'я стало прозивним у віках.

  Але зараз, далеко від батьківщини, у в'язкому кімнатному сутінку стародавнього замку, старий, самотній, осміяний Казанова перебуває віч-на-віч зі своїми спогадами, що мелькають за вікном. Він, який вмів наповнити дівочі серця легкими хвилюваннями та трепетною закоханістю, занурений у думки. Чи була в його житті хоч крапелька справжнього кохання, яке обпалює своєю щирістю і манить справжньою глибиною? Десь там, у вихорі приємних спогадів про невигадливі перемоги, що ховаються за венеціанськими карнавальними масками, у неясному і золотистому відблиску Місяця, вислизає відкрите обличчя тої, у чиїх пальчиках грає ключ від серця Казанови.

  Вистава йде російською мовою та супроводжується українськими субтитрами

  У виставі беруть участь:

  Ігор Мірошніченко Віталій Бурлєєв Наталія Гранковська Ольга Коваль Вікторія Міщенко Олександр Маркін Ольга Мохленко Михайло Озеров Альона Озерова Олексій Петриченко Валентина Ричагова Павло Савєльєв Максим Татарчук Олександра Шликова Артем Вусик