Вистави

 • Сергій Козлов

  ЇЖАЧОК З ТУМАНУ

  Казка про щастя, або Сни засніженого дитинства

  без вікових обмежень

  Режисер-постановник - Заслужена артистка АРК О. Дмітрієва
  Художник – Н. Денисова
  Анімація - Віра Сахнюк
  У виставі лунає музика Гії Канчеліні

   

  ЇЖАЧОК З ТУМАНУ

  Жив-був Їжачок... Той самий Їжачок - друг Ведмедика, та Зайця, та Віслючка... Понад усе на світі друзі любили гуляти з ранку до вечора в рідному лісі та просто нічого не робити. Але це лише здається, що вони нічого не роблять! Адже це ціла справа - навчитися літати на хмаринках; восени знайти у лісі найбільший гриб; взимку - не заснути о 12 годині та дочекатися на Діда Мороза... А потім обов'язково настане весна, повернуться перелітні птахи, та дні стануть довшими, та можна буде ще більше нічого не робити. Тому що вся ця дивовижна пора - дитинство!

  Вистава йде російською мовою та супроводжується українськими субтитрами

  Гран-прі IV Міжнародного фестивалю театрів кукол и других форм сценической анимации ''ANIMA'' (г. Харьков, 2017); Премия за лучший спектакль для детей на ХХVII Международном фестивале театров кукол в г.Бельско-Бяла (Польша, 2016); Диплом ХХІ Международного фестиваля театров кукол (2015, г. Каунас, Литва);

  Участник ІІІ Международного фестиваля театров кукол «І люди, і ляльки» (2017, г. Львов, Украина);Участие в фестивале ''Дни украинской культуры в Германии'' (г. Магдебург , Германия, 18-23.05.2016).
  У виставі беруть участь:

  В'ячеслав Гіндін Геннадій Гуриненко Олександр Маркін Тетяна Тумасянц Олександра Шликова

 

 

ЇЖАЧОК З ТУМАНУ
ЇЖАЧОК З ТУМАНУ
ЇЖАЧОК З ТУМАНУ